You are currently viewing WTT Champions: Truls Moregard przegrał z Fan Zhendongiem

WTT Champions: Truls Moregard przegrał z Fan Zhendongiem

W 1/16 finału prestiżowego turnieju WTT Champions we Frankfurcie, Szwed Truls Moregard z Polskiego Cukru Gwiazdy Bydgoszcz przegrał z Chińczykiem Fan Zhendongiem 1:3 (10:12, 13:11, 10:12, 7:11).

2 lata temu spotkali się oni w finale Mistrzostw Świata w Houston i wtedy również zwyciężył Fan Zhendong.

W 1/8 finału chiński tenisista stołowy spotka się z Koreańczykiem Lee Sang Su, który wyeliminował Niemca Timo Bolla (3:1).

W 1 rundzie nie powiodło się także Tajwańczykowi Kao Cheng-Jui z bydgoskiej drużyny, który uległ aktualnemu Wicemistrzowi Świata Chińczykowi Wang Chuqinowi 0:3 (6:11, 7:11, 5:11).

Natomiast dopiero we wtorek, 31 października w 1/16 finału zagrają Egipcjanin Omar Assar i Koreańczyk Jan Woojin z Gwiazdy, a także Duńczyk Jonathan Groth z Dekorglassu Działdowo i Nigeryjczyk Quadri Aruna z Oxynetu Jarosław.

Omar Assar spotka się ze Szwedem Antonem Kallbergiem, Jonathan Groth z Quadri Aruną i Jang Woojin z Japończykiem Tomokazu Harimoto.

Z kolei w słoweńskim Otocec rozpoczyna się turniej rangi WTT. Z LOTTO Superligi w eliminacjach wystąpi Anglik Andrew Baggaley z Akademii Zamojskiej Zamość, a jego przeciwnikiem będzie Koreańczyk Lee Seunghwan.