You are currently viewing Wielki mecz Dartomu Bogorii, mimo porażki z TTC Neu Ulm 2:3

Wielki mecz Dartomu Bogorii, mimo porażki z TTC Neu Ulm 2:3

To jeden z najlepszych meczów w historii Dartomu Bogorii, mimo porażki 2:3. Klub z Grodziska Mazowieckiego był bardzo bliski pokonania TTC Neu Ulm. Miłosz Redzimski w środowy wieczór ograł jedną z największych światowych gwiazd Dimitrija Ovtcharova.

Spotkanie rozgrywane w fantastycznej atmosferze, w hali pełnej kibiców, rozpoczęło się znakomicie dla Dartomu Bogorii, bowiem Miłosz Redzimski wygrał z 2-krotnym brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich w singlu. W ostatnim secie Polak pokonał Dimitrija Ovtcharova 6:5.

Mistrzowie Polski mogli i powinni zwyciężyć dziś 3:0, a przecież rywalem był zespół zbudowany w jednym celu – wygrania Champions League. Niestety Panagiotis Gionis nie wykorzystał piłki meczowej z Trulsem Moregardem. W kolejnym pojedynku Jin Takuya pokonał Quadriego Arunę.

Przy stanie 2:1 dla Dartomu Bogorii, Miłosz Redzimski przegrał z Trulsem Moregardem 0:3, chociaż miał 2 piłki setowe, by objąć prowadzenie 1:0.

Na koniec znakomitego meczu rywalizowali Panagiotis Gionis i Dimitrij Ovtcharov. Zawodnik lidera LOTTO Superligi prowadził 2:1 i 7:5 w 4 secie. W ostatnim było zaś 4:2 dla Greka, niestety uległ Niemcowi 4:6.

Mistrzowie Polski rozegrają w grudniu na wyjazdach rewanżowe mecze z HB Ostrov z.s. i TTC Neu Ulm. “Gladiatorzy” mają wielką szansę na awans do Final Four.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – TTC Neu Ulm 2:3
Miłosz Redzimski – Dimitrij Ovtcharov 3:2 (4:11, 11:7, 11:7, 6:11, 6:5)
Panagiotis Gionis – Truls Moregard 2:3 (11:7, 11:7, 11:13, 9:11, 3:6)
Jin Takuya – Quadri Aruna 3:1 (12:10, 11:4, 8:11, 11:8)
Miłosz Redzimski – Truls Moregard 0:3 (8:11, 10:12, 8:11)
Panagiotis Gionis – Dimitrij Ovtcharov 2:3 (11:7, 5:11, 17:15, 7:11, 4:6)