You are currently viewing 4 zwycięstwa Aruny oraz 3 Gionisa, Jeongwoo i Carvalho

4 zwycięstwa Aruny oraz 3 Gionisa, Jeongwoo i Carvalho

Rozpoczęła się faza grupowa w LOTTO Superlidze. Indywidualnie w dwóch pierwszych kolejkach formą błysnęli Quadri Aruna (Oxynet Jarosław) – bilans 4-0, Panagiotis Gionis (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki), Park Jeongwoo (Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów) i Diogo Carvalho (AZS AWFiS Balta Gdańsk) – po 3-0.

Pierwszy i drugi komplet punktów w superlidze w barwach Oxynetu zanotował Quadri Aruna.

W Grupie Spadkowej triumfował w spotkaniach z Tomaszem Tomaszukiem 3:0 i Szymon Malickim 3:2 z AZS AWFiS Balta Gdańsk oraz z Patrykiem Bieleckim 3:0 i Irańczykiem Navidem Shamsem 3:2 z ZKS Palmiarnia Zielona Góra.

W Grupie Mistrzowskiej Grek Panagiotis Gionis pokonał Patryka Chojnowskiego (Petralana TTS Polonia Bytom) 3:0, jak również w superligowym hicie 3:0 Artura Grelę i 3:1 Mołdawianina Vladislava Ursu z KS Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz.

W słabszej grupie, poza Quadrim Aruną, wyróżnili się Koreańczyk Park Jeongwoo i Portugalczyk Diogo Carvalho.

Lider Orlicza Park Jeongwoo wygrał 3:0 ze Sławomirem Doszem z Poltarex Pogoni Lębork, 3:2 z Hiszpanem Jesusem Cantero i 3:0 z Japończykiem Ryoichim Yoshiyamą z Akademii Zamojskiej Zamość.

Z kolei Diogo Carvalho zwyciężył 3:0 Alana Kulczyckiego z Oxynetu, 3:1 Adama Dosza i 3:0 Jana Zandeckiego z Poltarex Pogoni.

2 pojedynki wygrali (bez porażki) Marek Badowski z Dartomu Bogorii, Włoch Leonardo Mutti z KS Polski Cukier Gwiazda, a także tercet tenisistów stołowych Dekorglassu Działdowo: Jakub Dyjas, Patryk Lewandowski i Kaii Konishi.