You are currently viewing Kamil Dziukiewicz wytoczył najcięższe działa! Aruna i Kizukuri w składzie Oxynetu

Kamil Dziukiewicz wytoczył najcięższe działa! Aruna i Kizukuri w składzie Oxynetu

Prezes KSTS Oxynet Jarosław, Kamil Dziukiewicz marzy o 9 medalu swojej drużyny w LOTTO Superlidze. Pierwszym celem w tym sezonie jest awans do play-off. Aby zrealizować zadanie, wytoczył najcięższe działa.

– W najbliższych meczach grupy spadkowej zagramy w składzie z 11 rakietą świata Nigeryjczykiem z portugalskim paszportem Quadrim Aruną oraz leworęcznym Japończykiem Yuto Kizukurim, który jeszcze 2 lata temu był klasyfikowany na 64 pozycji – mówi Kamil Dziukiewicz, menedżer Oxynetu.

Yuto Kizukuri ma bilans 7-1 w singlu, Quadri Aruna 7-3, ale jeszcze razem nie grali w barwach jarosławskiego klubu w LOTTO Superlidze. To dwaj liderzy spoza Europy zespołu z Podkarpacia.

Mam nadzieję, że zagrają na miarę swoich umiejętności i poprowadzą drużynę co najmniej do ósemki. Oczywiście walczymy o podium. Liczę też na dobrą grę Alana Kulczyckiego u boku tak znakomitych zagranicznych kolegów z Oxynetu – dodał Kamil Dziukiewicz.

W piątek Oxynet Jarosław zagra w Suchedniowie, zaś w niedzielę w Zamościu. W tym momencie podopieczni Kamila Dziukiewicza zajmują 2 miejsce, premiowane awansem do play-off.

Klub z Jarosławia był Mistrzem Polski w 2018 i 2020 roku, zaś 6-krotnie zdobywał brązowe medale w rozgrywkach superligi.

Na zakończenie rywalizacji w grupie spadkowej, Oxynet 5 kwietnia zagra w Jarosławiu z Poltarex Pogonią Lębork.