You are currently viewing We wtorek mistrzowskie mecze w Działdowie i Bydgoszczy

We wtorek mistrzowskie mecze w Działdowie i Bydgoszczy

Dekorglass Działdowo zagra z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki i Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz z Petralana TTS Polonia Bytom we wtorkowych, zaległych meczach 14 kolejki Grupy Mistrzowskiej LOTTO Superligi.

W Działdowie zmierzą się Wicemistrz z Mistrzem Polski, zaś w Bydgoszczy Gwiazda, zdobywca krajowego Pucharu i Superpucharu, zmierzy się z przedstawicielem Śląska w krajowej elicie.

Finaliści poprzedniego sezonu ponieśli porażki po 2:3 w niedzielę – Dekorglass z Polski Cukier Gwiazdą i Dartom Bogoria z SBR Dojlidy Białystok.

Sytuacja w czołówce Grupy Mistrzowskiej przedstawia się następująco: 1 Dartom Bogoria 34 pkt, 2 Polski Cukier Gwiazda 31, 3 Dekorglass 29, 4 SBR Dojlidy 25.

Jeśli klasyfikacja się nie zmieni (ostatnia kolejka 5 kwietnia), w play-off rywalizować będą: broniący tytułu Dartom Bogoria z Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów, Polski Cukier Gwiazda z Oxynetem Jarosław (ale jeszcze klub z Suchedniowa może wyprzedzić zespół z Jarosławia i wtedy pary będą inne), Dekorglass z Olimpią-Unią Grudziądz i SBR Dojlidy z Petralaną Polonią.

Ćwierćfinały są zaplanowane na 19 i 21 kwietnia.

Program – 19 marca (wtorek)

Grupa Mistrzowska
g. 17:00 Dekorglass Działdowo – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki
g. 18:00 Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz – Petralana TTS Polonia Bytom