You are currently viewing WTT Youth Star Contender: Redzimski wycofał się ze względów zdrowotnych

WTT Youth Star Contender: Redzimski wycofał się ze względów zdrowotnych

Miłosz Redzimski (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) nie dokończył drugiego pojedynku i w ogóle nie zagrał w trzecim w zawodach WTT Youth Star Contender w Singapurze. Jeden z najlepszych tenisistów stołowych LOTTO Superligi miał problemy ze zdrowiem.

Informowaliśmy, że wczoraj Miłosz Redzimski przegrał z Lee Hoyunem z Korei Południowej 1:3; w dwóch setach po 10:12.

Dzisiaj po trzecim secie Polak skreczował w pojedynku z Rumunem Andrei Istrate (1:3) i później nie mógł zagrać z Singapurczykiem Jarylem Wongiem (0:3 wo).

Jak poinformował Tomasz Redzimski, trener reprezentacji i Dartomu Bogorii, Miłosz Redzimski narzekał “na ból biodra, barku, przedramienia i ścięgna Achillesa”.

Wcześniej 17-letni reprezentant Polski dobrze spisywał się w kwalifikacjach do Singapore Smash, ogrywając trzech wyżej notowanych rywali Argentyńczyka Horacio Cifuentesa, Ekwadorczyka Alberto Mino i Japończyka Yukiyę Udę (Azjata skreczował w pierwszym secie z powodu kontuzji). Odpadł w pierwszej rundzie głównych zawodach.

Od 22 do 24 marca Miłosz Redzimski zagra w 92. Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

Wyniki – grupa 2:

Miłosz Redzimski (Polska) – Andrei Istrate (Rumunia) 1:3 (8:11, 11:4, 6:11, 0:11 krecz)
Miłosz Redzimski (Polska) – Jaryl Wong (Singapur) 0:3 wo (krecz)
Miłosz Redzimski (Polska) – Lee Hoyun (Korea Płd.) 1:3 (11:5, 10:12, 10:12, 7:11)