You are currently viewing Superligowcy stawiają na Dartom Bogorię w finale Pucharu Europy

Superligowcy stawiają na Dartom Bogorię w finale Pucharu Europy

Godziny dzielą nas od historycznego finału Pucharu Europy, w którym zagrają kluby z LOTTO Superligi – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki i Dekorglass Działdowo. Jakie wyniki w dwumeczu typują zawodnicy innych superligowych drużyn?

Swoje głosy oddało pięciu tenisistom stołowym i – zaznaczając, że spodziewają się bardzo wyrównanych spotkań (o czym świadczy połowa wyników 3:2) – wszyscy zgodnie postawili, że trofeum powędruje do Grodziska Mazowieckiego.

O wytypowanie rezultatów pokusili się Piotr Chodorski z Akademii Zamojskiej Zamość, Mateusz Zalewski z Palmiarni Zielona Góra, Adam Dosz z Poltarex Pogoni Lębork, Alan Kulczycki z Oxynetu Jarosław, Piotr Cyrnek z Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów.

Nikt nie wskazał wyniku 3:0. W ankiecie pojawiały się tylko 3:1 i 3:2. W czterech przypadkach zawodnicy superligi wskazali jako triumfatora obydwu meczów Dartom Bogorię. Alan Kulczycki przewiduje po jednym zwycięstwie, z lepszym bilansem dla Mistrzów Polski.

Pierwszy mecz finału Pucharu Europy w czwartek o g. 19:40 w Grodzisku Mazowieckim, a rewanż w sobotę o g. 17:00 w Działdowie. Takich spotkań z udziałem zespołów LOTTO Superligi jeszcze nie mieliśmy.

Jak typowali pingpongiści LOTTO Superligi:

  • Piotr Chodorski: Dartom Bogoria – Dekorglass 3:1, 3:2
  • Mateusz Zalewski: Dartom Bogoria – Dekorglass 3:1, 3:1
  • Adam Dosz: Dartom Bogoria – Dekorglass 3:2, 3:2
  • Alan Kulczycki: Dartom Bogoria – Dekorglass 2:3, 3:1
  • Piotr Cyrnek: Dartom Bogoria – Dekorglass 3:1, 3:2