You are currently viewing WTT Feeder: Udany pierwszy dzień superligowców w Dusseldorfie

WTT Feeder: Udany pierwszy dzień superligowców w Dusseldorfie

Grający w LOTTO Superlidze Koreańczyk Park Gyuhyeon, Grecy Konstantinos Angelakis i Ioannis Sgouropoulos (wszyscy Olimpia-Unia Grudziądz) oraz Ukrainiec Jaroslav Zhmudenko (Oxynet Jarosław) awansowali do 3 rundy eliminacji turnieju WTT Feeder w niemieckim Dusseldorfie. Na tym etapie zawodów jest też reprezentant Polski Maciej Kubik

Park Gyuhyeon wygrał z Hiszpanem Miguelem Vilchezem 3:0, a jutro spotka się z Francuzem Leo De Nodrestem.

Konstantinos Angelakis pokonał Pau Yik Mana z Hongkongu 3:0, a następnym rywalem będzie Hindus Snehit Suravajjula. Z kolei Ioannis Sgouropoulos triumfował w meczu z Hiszpanem Miguelem Pantoją 3:1, a we wtorek zagra z Koreańczykiem Parkiem Ganghyeonem

Jaroslav Zhmudenko zwyciężył Munkh-Ochira Manlaijargala z Mongolii 3:1, a trudniejszym przeciwnikiem powinien być Ho Kwan Kit z Hongkongu.

Maciej Kubik wygrał z Koreańczykiem Lim Yunohem 3:2 i jutro zmierzy się z innym południowokoreańskim tenisistą stołowym Jang Seongilem.

W innych spotkaniach Włoch Leonardo Mutti (Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz) przegrał z Hiszpanem Miguelem Vilchezem 2:3 (16:14, 5:11, 9:11, 11:9, 8:11), a Irańczyk Navid Shams (Palmiarnia Zielona Góra) z Japończykiem Jo Yokotani 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 6:11).

W turnieju głównym są m.in. Miłosz Redzimski z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki i Jakub Dyjas z Dekorglassu Działdowo.