You are currently viewing Orlicz podpisał kontrakt z Kazuhiro Yoshimurą

Orlicz podpisał kontrakt z Kazuhiro Yoshimurą

Młodszy brat Maharu Yoshimury, medalisty Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata, Kazuhiro Yoshimura podpisał kontrakt na grę w Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów w LOTTO Superlidze.

W sezonie 2021/22 Kazuhiro Yoshimura był zgłoszony przez Dekorglass Działdowo do europejskich pucharów, ale ostatecznie nie wystąpił w zespole ówczesnego Mistrza Polski.

Największym sukcesem Kazuhiro Yoshimury było zwycięstwo w turnieju Hong Kong Open (World Tour). Wygrał aż 8 pojedynków, w tym m.in. z miejscowym zawodnikiem Ho Kwan Kitem i Hindusem Manavem Thakkarem, innym Japończykiem Yuyą Oshimą, Niemcem Ruwenem Filusem oraz Koreańczykami Lee Sangsu, Lim Jonghoonem i Cho Seungminem.

27-letni Kazuhiro Yoshimura był 34 na liście światowej, obecnie jest 170, ale jeszcze kilka miesięcy temu występował z sukcesami w zawodach międzynarodowych.

Pod koniec listopada 2023 roku zdobył brązowy medal w turnieju WTT Feeder Vila Nova de Gaia w Portugalii. Pokonał m.in. Słowaka Lubomira Pisteja, Niemca Fanbo Menga, Francuza Alexandre Cassina i Szweda Kristiana Karlssona.

Praworęczny były Wicemistrz Japonii, wcześniej występował m.in. w niemieckim TSV Bad Königshofen oraz japońskich klubach Okayama Rivets i Ryukyu Asteeda.