You are currently viewing Wygrana Miłosza Redzimskiego w olimpijskim debiucie

Wygrana Miłosza Redzimskiego w olimpijskim debiucie

Miłosz Redzimski zwyciężył w olimpijskim debiucie i awansował do 1/16 finału zawodów gry pojedynczej w Paryżu.

W niedzielne popołudnie utalentowany 17-letni Polak rywalizował z doświadczonym zawodnikiem, aczkolwiek bez większych sukcesów, Egipcjaninem Mohmedem El-Beialim.

Pierwszego seta Miłosz Redzimski wygrał do 8, a drugiego do 7 i bardzo szybko objął prowadzenie 2:0.

Bardzo wyrównany był 3 set. Tenisista stołowy Mistrza LOTTO Superligi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki wygrywał 10:9, 11:10, 14:13, 15:14 i ostatecznie zwyciężył 16:14.

Wcześniej Miłosz Redzimski bronił dwóch setboli przy wynikach 11:12 i 12:13.

W czwartym secie nasz tenisista stołowy triumfował 11:8.

W kolejnej rundzie reprezentant Polski zagra z leworęcznym przeciwnikiem – Portugalczykiem Marcosem Freitasem lub Duńczykiem Andersem Lindem.

Wynik 1/32 finału:

Miłosz Redzimski (Polska) – Mohmed El-Beiali (Egipt) 4:0 (11:8, 11:7, 16:14, 11:8)