You are currently viewing Gnanasekaran wygrał Czech International Open!

Gnanasekaran wygrał Czech International Open!

W znakomitym stylu Hindus Sathiyan Gnanasekaran z Sokołowa S.A. Jarosław wygrał rywalizację singlistów w Czech International Open w Ołomuńcu. W finale pokonał Ukraińca Jevhena Pryshchepę 4 :0 (11:9, 11:6, 11:6, 14:12).

W całym tunieju Sathiyan Gnanasekaran nie stracił ani jednego seta. Prowadząc 3 :0 w ostatniej grze wydawało się, że przegra czwartego seta, w którym było już 5 :0, 7 :2 i 10 :8 dla reprezentantka Ukrainy. W końcówce świetnie zagrał zawodnik z Indii.

We wcześniejszych spotkaniach Sathiyan Gnanasekaran wygrał po 4 :0 z Czechem Tomasem Koldasem, byłym graczem Fibrain AZS Politechniki Rzeszów Rosjaninem Saadi Ismailovem, Ali Alkhadrawi z Arabii Saudyjskiej i w półfinale ze Szwedem Trulsem Moregardem, który niedawno podpisał kontrakt z mistrzem LOTTO Superligi Dekorglassem Działdowo.

W grze podwójnej triumfowali Truls Moregard i Brytyjczyk Samuel Walker. Odnieśli 4 zwycięstwa, w tym w finale z Francuzami Leo De Nodrest i Lillian Bardet 3:2.

Francuski duet w ćwierćfinale wyeliminował Białorusinów znanych z LOTTO Superligi Aleksandra Khanina i Pavla Platonova 3 :1.

W mikście pierwsze miejsce zajęli Aleksander Khanin z Dojlidów Białystok i jego rodaczka Daria Trigolos. W finale pokonali 3 :0 Ukraińców Solomiyę Brateyko i Antona Limonova, którzy z kolei w półfinale wygrali 3 :2 ze Szwedami Trulsem Moregardem i Lindą Bergstrom.