You are currently viewing MME U21: Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn w 1/8 finału miksta

MME U21: Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn w 1/8 finału miksta

  • Post category:Aktualności

Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn wygrali z mikstem Benno Oehme/Yuki Tsutsui (Niemcy) 3:1 (-6,8,3,13) w 1/16 finału Młodzieżowych Mistrzostw Europy U21 w Spa (Belgia). W piątek zagrają o ćwierćfinał z Rosjanami Vladimirem Sidorenko i Mariią Tailakovą.

Nie udało się awansować pozostałym dwóm polskim parom w grze mieszanej – Maciej Kubik/Gabriela Dyszkiewicz (Polska) przegrali z duetem Matteo Mutti/Sabina Surjan (Włochy/Serbia) 1:3 (-12, -6, 8, -8), zaś Artur Grela/Anna Węgrzyn (Polska) z mikstem Dimitrije Levajac/Tijana Jokić (Serbia) 1:3 (-9, -7, 9, -5).

Jak już wcześniej informowaliśmy, jutro w 1/8 finału debla Mistrzowie Europy Juniorów Samuel Kulczycki i Maciej Kubik zagrają z Niemcami Fanbo Meng/Benno Oehme oraz Artur Grela i Jan Zandecki ze Szwajcarami Pedro Osiro i Doriname Girodem.

W piątek, 12 listopada dokończona zostanie II runda grupowa gry pojedynczej (podzielona na 2 dni). W czwartek Samuel Kulczycki wygrał z Dariusem Movileanu (Rumunia) 4:1 i przegrał z Leo De Nodrestem (Francja) 1:4.

Artur Grela przegrał z Lvem Katsmanem (Rosja) 2:4 i Dimitrije Levajacem (Serbia) 2:4, a Jan Zandecki z Fanbo Meng (Niemcy) 1:4 i Nicolasem Degrosem (Belgia) 0:4.

Dodaj komentarz