You are currently viewing Konecny, Gacina i Bobocica także zagrają w półfinale ETTU Cup

Konecny, Gacina i Bobocica także zagrają w półfinale ETTU Cup

Byli zawodnicy klubów LOTTO Superligi – Tomas Konecny, Andrej Gacina i Mihai Bobocica – dołączyli do Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki i też awansowali do półfinału Pucharu Europy ETTU.

Tomas Konecny przesądził o zwycięstwie SolexConsult TTC Wiener Neustadt z SPG Felbeymar Wels 3:2 (pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe 3:2). Czech w ostatniej grze wygrał z Andreasem Levenko 3:1.

W meczu włoskich zespołów USD Apuania Carrara Tennistavolo pokonała Top Spin Messina Fontalba 3:0 (pierwszy mecz 3:0), a punkty zdobyli m.in. Andrej Gacina i Mihai Bobocica.

Chorwat Andrej Gacina ograł Marco Rech Daldosso 3:0, a Włoch Mihai Bobocica triumfował w pojedynku z kolejnym zawodnikiem znanym z gry w LOTTO Superlidze Ukraińcem Jaroslavem Zhmudenko 3:1.

Do dogrywki doszło do rywalizacji ASISA Borges Vall – HB Ostrov Havlíčkův Brod (Dmitrij Prokopcov). Hiszpanie wygrali u siebie 3:2 i zrewanżowali się Czechom za wyjazdową porażkę 2:3.

W Golden Match padły wyniki Marc Duran – Michal Obeslo 11:7, Viktor Brodd – Tomáš Tregler 9:11, Joan Masip – Dmitrij Prokopcov 11:7. Hiszpańska drużyna zwyciężyła 2:1.

Dartom Bogoria wczoraj wygrał z Roskilde Btk61 3:0 i 9-0 w setach, rewanżując się Duńczykom za porażkę w ich hali 2:3. Punkty dla Wicemistrzów Polski wywalczyli Grek Panagiotis Gionis, Marek Badowski i Czech Pavel Sirucek.