You are currently viewing Świetne występy Dartomu Bogorii i LOTTO Polskiego Cukru Gwiazdy

Świetne występy Dartomu Bogorii i LOTTO Polskiego Cukru Gwiazdy

Niezwykle ciekawie zapowiada się jutrzejszy (9 stycznia, g. 16:00) mecz lidera z wiceliderem LOTTO Superligi, Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki (2 miejsce) z LOTTO Polskim Cukrem Gwiazdą Bydgoszcz (1 miejsce). To będzie spotkanie w ramach 15 kolejki Grupy Mistrzowskiej. Transmisja na żywo w telewizji Sportklub.

W piątek, 7 stycznia LOTTO Polski Cukier Gwiazda na wyjeździe wygrał z AZS AWFiS Balta Gdańsk 3:1 i ponownie awansował na 1 pozycję w tabeli. Rywale z Grodziska Mazowieckiego plasują się na 2 lokacie, ale różnica wynosi tylko 1 punkt. W ścisłej czołówce są też Energa Manekin Toruń i broniący tytułu Dekorglass Działdowo.

Dartom Bogoria u siebie ma świetną serię 7-0 w tym sezonie, w tym sześć meczów po 3:1, 3:0. I tylko jeden 3:2 z przeciwnikami z Jarosławia.

W całym poprzednim sezonie tenisiści stołowi z Grodziska Maz. wygrali wszystkie 9 spotkań u siebie i triumfowali w Grupie Mistrzowskiej, ale w finale przegrali 1:3 z Dekorglassem Działdowo w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubba w Gdańsku.

Ostatnią porażkę w swojej hali ponieśli 8 marca 2020 roku, w niedokończonym z powodu pandemii sezonie 19-20, z Energą Manekin Toruń 2:3.

Znakomicie w obcych halach spisuje się Lotto Polski Cukier Gwiazda. W obecnych rozgrywkach LOTTO Superligi bydgoszczanie zwyciężyli aż w 5 z 6 meczów. Teraz mają wyjazdową serię 4-0.

Przegrali jedynie 10 października z Mistrzem Polski Dekorglassem w Działdowie 1:3.

Program 15 kolejki – 9 stycznia:

Grupa Mistrzowska
13:00 Sokołów S.A Jarosław – Dojlidy Białystok
16:00 Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (Telewizja Sport Klub)
16:00 Energa Manekin Toruń – AZS AWFiS Balta Gdańsk

Grupa Spadkowa
14:00 TTS Polonia Bytom – Poltarex Pogoń Lębork
16:00 Olimpia-Unia Grudziądz – Energa-Morliny Ostróda
17:00 Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – Fibrain AZS Politechnika Rzeszów

Dodaj komentarz