You are currently viewing WTT Contender w Omanie: Dyjas i Chuang Chih-Yuan wyeliminowani

WTT Contender w Omanie: Dyjas i Chuang Chih-Yuan wyeliminowani

Aż 6 Chińczyków awansowało do ćwierćfinału gry pojedynczej podczas odbywającego się w Omanie turnieju serii WTT Contender. W 1/8 finału odpadli grający w drużynach LOTTO Superligi Jakub Dyjas z Mistrza Polski Dekorglassu Działdowo oraz Tajwańczyk Chuang Chih-Yuan z Wicemistrza Polski Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki.

Obaj przegrywali z rywalami z Chin – Jakub Dyjas z Lin Gaoyuanem 1:3 (11:8, 8:11, 3:11, 10:12), a z kolei Chuang Chih-Yuan z Mistrzem Świata Juniorów Xiang Pengiem 1:3 (12:10, 5:11, 5:11, 4:11). W grudniu w finale MŚJ Xiang Peng pokonał Samuela Kulczyckiego.

Jakub Dyjas i Chuang Chih-Yuan pozostali w turnieju w Omanie, bowiem wraz ze swoimi partnerami deblowymi awansowali do półfinału gry podwójnej. W piątek, 4 marca o g. 8:30 czasu warszawskiego Wicemistrzowie Europy Jakub Dyjas i Belg Cedric Nuytinck zmierzą się z duetem z Tajwanu Chuang-Chih Yuan, Peng Wang-Wei.

W drugim półfinale Chińczycy Xiang Peng i Lin Shidong zmierzą się z Rumunami Dariusem Movileanu i Eduardem Ionescu.

W ćwierćfinale gry mieszanej Sathiyan Gnanasekaran z Sokołowa S.A. Jarosław i Manika Batra (Indie) przegrali z Węgrami Nandorem Ecseki i Leilą Imre 1:3 (9:11, 10:12, 12:10, 3:11).

Dodaj komentarz