You are currently viewing Zawodnicy LOTTO Superligi wystąpią w 3. Grand Prix Polski Juniorów

Zawodnicy LOTTO Superligi wystąpią w 3. Grand Prix Polski Juniorów

Kilkunastu zawodników z klubów LOTTO Superligi wystąpi w najbliższy weekend w turnieju Grand Prix Polski Juniorów w hali LOSiR w Luboniu. Z numerem 1 rozstawiony jest Kuba Kwapiś z Energi Morliny Ostróda.

Z nr 2 i 3 zagrają tenisiści stołowi, którzy występują obecnie w 1 lidze, ale mają za sobą występy w najwyższej lidze w ZKS Palmiarnia Zielona Góra – Mateusz Żelengowski i Mateusz Zalewski. Obydwaj debiutowali w sezonie 2020/21.

Na liście startowej 3. GPP Juniorów są także m.in. Maksymilian Miastowski (Energa Morliny Ostróda), Alan Kulczycki (Poltarex Pogoń Lębork), Patryk Dziuba, Szymon Kolasa, Miłosz Sawczak (Fibrain AZS Politechnika Rzeszów), Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo), Michał Gawlas, Jakub Stecyszyn, Patryk Pyśk (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki), Konrad Staszczyk (Energa Manekin Toruń) i Szymon Brud (Sokołów SA Jarosław).

W 1. Grand Prix Polski wśród juniorów w Nowym Dworze Mazowiecki zwyciężył Mateusz Żelengowski, drugi był Szymon Kolasa, na trzecim miejscu sklasyfikowani zostali Michał Gawlas i Alan Kulczycki.

Natomiast w 2. GPP Juniorów w Ostródzie triumfował Mateusz Zalewski, wyprzedzając Kubę Kwapisia oraz Damiana Korczaka (Fibrain AZS Politechnika Rzeszów) i Dawida Michnę (Energa Manekin Toruń).

Dodaj komentarz