You are currently viewing Zdzienicki z Tomaszukiem i Szymański z Doszem w 1 rundzie singla

Zdzienicki z Tomaszukiem i Szymański z Doszem w 1 rundzie singla

Nie zabraknie meczów między tenisistami stołowymi LOTTO Superligi w 1 rundzie singla 90 Mistrzostw Polski w Częstochowie (25 – 27 marca). Między innymi Kamil Zdzienicki z Dojlid Białystok zagra z Tomaszem Tomaszukiem z AZS AWFiS Balta Gdańsk, a Filip Szymański z Akademii Zamojskiej Zamość z Adamem Doszem z Poltarex Pogoni Lębork.

W innych bezpośrednim spotkaniu 1/32 finału Michał Gawlas z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki spotka się z Jakubem Perkiem z Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów oraz dojdzie do dwóch gier rzeszowsko-toruńskich: Szymona Kolasy (Fibrain AZS Politechnika) z Dawidem Michną (Energa Manekin) i Miłosza Sawczaka (Fibrain AZS Politechnika) z Damianem Węderlichem (Energa Manekin).

Wśród tenisistów stołowych rozstawionych na miejscach 1-16 są min. Jakub Dyjas (Dekorglass Działdowo), Robert Floras (Polonia Bytom), Marek Badowski i Miłosz Redzimski (obaj Dartom Bogoria Grodzisk Maz.). Jeśli nie dojdzie do sensacji, to w półfinale Dyjas mógłby zagrać z Florasem, a Badowski z Redzimskim.

W 2 rundzie Jakub Dyjas może zagrać ze swoim kolegą klubowym Kamilem Kurowskim lub Arturem Białkiem (Villa Verde Olesno), Marek Badowski z Grzegorzem Felkelem (KTS Gliwice) lub Maciejem Podsiadło (Polonia Kielce), Miłosz Redzimski z Adrianem Spychałą (Piast Ostrzeszów) lub Kamilem Nalepą (ZKS Zielona Góra), zaś Robert Floras z Arturem Danielem (AZS AWFiS Balta Gdańsk) lub Michałem Galasem (LZS Kujakowice).

Ciekawsze pary 1 rundy gry pojedynczej

  • Michał Gawlas – Jakub Perek
  • Szymon Kolasa – Dawid Michna
  • Kamil Zdzienicki – Tomasz Tomaszuk
  • Miłosz Sawczak – Damian Węderlich
  • Filip Szymański – Adam Dosz

Szczegółowe informacje

Dodaj komentarz