You are currently viewing Już w piątek pierwszy mecz o awans do LOTTO Superligi!

Już w piątek pierwszy mecz o awans do LOTTO Superligi!

W najbliższy piątek, 20 maja o g. 16:00 odbędzie się pierwszy mecz barażowy o awans do LOTTO Superligi – UKS Villa Verde Olesno zagra z KS Darz Bór Karnieszewice.

Spotkanie rewanżowe rozegramy w Karnieszewicach 5 czerwca – mówi Piotr Cyrnek, zawodnik UKS Villa Verde Olesno, który bez względu na wynik meczu i tak zagra w LOTTO Superlidze, bowiem przenosi się do KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów.

Olesno znajduje się w województwie małopolskim (w powiecie dąbrowskim; Dąbrowa Tarnowska), zaś Karnieszewice w województwie zachodniopomorskim (w powiecie koszalińskim, w gminie Sianów). W 13-letniej historii LOTTO Superligi nie było klubów z tych województw.

W drugiej parze o występy w najwyższej lidze tenisistów stołowych w naszym kraju rywalizować będą ZKS Palmiarnia Zielona Góra i KTS Gliwice. Spotkania odbędą się 4 czerwca w Gliwicach i 10 czerwca w Zielonej Górze.

W tym sezonie o tytuł mistrzowski w LOTTO Superlidze zagrają 5 czerwca w Grodzisku Mazowieckim miejscowy Dartom Bogoria i LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz. Elitę opuszczają Poltarex Pogoń Lębork i Energa-Morliny Ostróda.

W 1 lidze w grupach południowej i północnej triumfowały UKS Villa Verde i ZKS Palmiarnia, a na 2 miejscach uplasowały się gliwicki KTS i Darz Bór.

Program barażów o awans do LOTTO Superligi

pierwsze spotkania

  • 20 maja UKS Villa Verde Olesno – KS Darz Bór Karnieszewice
  • 4 czerwca KTS Gliwice – ZKS Palmiarnia Zielona Góra

rewanże

  • 5 czerwca KS Darz Bór Karnieszewice – UKS Villa Verde Olesno
  • 10 czerwca ZKS Palmiarnia Zielona Góra – KTS Gliwice

Dodaj komentarz