You are currently viewing Kowa Nakamura zagra w Suchedniowie

Kowa Nakamura zagra w Suchedniowie

16-letni Japończyk Kowa Nakamura dołączył do swojego rodaka 28-letniego Asuki Machi i w nowym sezonie LOTTO Superligi zagra w KS Global Pharma Orlicz 1924 – poinformował klub z Suchedniowa. Drużynę z Kielecczyzny opuścił inny japoński zawodnik 18-letni Yuma Tanigaki.

Zdążył już zadebiutować w reprezentacji Japonii oraz posiada na swoim koncie kilka sukcesów. W 2019 roku został Indywidualnym Mistrzem Japonii w kategorii U-14. W ubiegłym roku zdobył złoty medal w Drużynowych Mistrzostwach Japonii w kategorii juniorów. Natomiast na początku 2022 roku w Mistrzostwach Japonii w grze podwójnej dotarł aż do ćwierćfinału – w ten sposób Orlicz 1924 przedstawił w mediach społecznościowych Kowę Nakamurę.

Młody Japończyk jest 4 nowym tenisistą stołowym w zespole z Suchedniowa, który w swoim pierwszym sezonie w LOTTO Superlidze awansował do play-off. Wcześniej do Orlicza dołączyli Robert Floras z Polonii Bytom, Piotr Cyrnek z UKS Villa Verde Olesno i Asuka Machi z LOTTO Polski Cukier Gwiazdy Bydgoszcz.

Z KS Global Pharma Orlicz 1924 pożegnali się Yuma Tanigaki, Grek Giorgos Konstantinopoulos i Jakub Perek.

W historii LOTTO Superligi zagrało 11 japońskich pingpongistów, a są to Taimu Arinobu, Yuki Hirano, Chan Kazuhiro, Kai Konishi- Yoshida, Asuka Machi, Kenta Matsudaira, Kenji Matsudaira, Yuma Tanigaki, Shogo Tahara, Taku Takakiwa i Masaki Yoshida.

Dodaj komentarz