You are currently viewing Dyjas i Nuytinck ograli turniejową „jedynkę” na Węgrzech!

Dyjas i Nuytinck ograli turniejową „jedynkę” na Węgrzech!

Trwa świetna seria Jakuba Dyjasa i Cedrica Nuytincka w World Table Tennis Star Contender w Budapeszcie. Dzisiaj ograli turniejową „jedynkę”, zawodników z Azji – Yukiya Uda i Shunsuke Togami 3:2 (12:10, 7:11, 5:11, 11:7, 11:7).

Po raz kolejny grający w Dekorglassie Działdowo Jakub Dyjas oraz Belg Cedric Nyutinck pokazali, że są w stanie wygrywać z czołowymi parami globu. W środę triumfowali w meczu z brązowymi medalistami Mistrzostw Świata 2021.

Spotkanie ćwierćfinałowe zapewne odbędzie się w czwartek, ale przeciwnicy nie zostali jeszcze wyłonieni. W 1/8 finału odpadli m.in. Mistrzowie Świata Szwedzi Kristian Karlsson i Mattias Falck, którzy przegrali z Tajwańczykami Liao Cheng-Tingiem i Lin Yun-Ju 0:3.

Wczoraj Jakub Dyjas i Cedric Nuytinck, aktualni Wicemistrzowie Starego Kontynentu, pokonali w kwalifikacjach Szwedów Trulsa Moregarda (Wicemistrz Świata w singlu) i Antona Kallberga 3:2.

Wynik 1/8 finału

Jakub Dyjas (Polska)/Cedric Nuytinck (Belgia) – Yukiya Uda/Shunsuka Togami (Japonia) 3:2 (12:10, 7:11, 5:11, 11:7, 11:7)

Dodaj komentarz