You are currently viewing WTT Feeder: Grela w eliminacjach, Dyjas i Kulczycki w turnieju głównym

WTT Feeder: Grela w eliminacjach, Dyjas i Kulczycki w turnieju głównym

W poniedziałek o g. 10:00 Artur Grela z LOTTO Polski Cukier Gwiazdy Bydgoszcz zagra z Koreańczykiem Jang Seongilem w 1 rundzie eliminacji turnieju WTT Feeder w Budapeszcie.

Zwycięzca tego pojedynku spotka się ze Słoweńcem Deni Kożulem. Aby awansować do zawodów głównych, wracający do reprezentacji Młodzieżowy Mistrz Polski Artur Grela musi pokonać łącznie trzech rywali. W decydującej rundzie potencjalnym przeciwnikiem może być Fin Alex Naumi.

W turnieju głównym są już Jakub Dyjas i Samuel Kulczycki, grający w polskich turniejach w barwach Dekorglassu Działdowo. Jakub Dyjas gra drugi sezon w Dekorglassie w LOTTO Superlidze, a Samuel Kulczycki obecnie występuje w Bundeslidze w Liebherr Ochsenhausen.

W deblu i mikście nie ma kwalifikacji. Organizatorzy przyznali prawo gry po 16 parom. W tym gronie są Jakub Dyjas i Samuel Kulczycki oraz Jakub Dyjas i Natalia Bajor.

Terminy gier nie są jeszcze znano, ale wiadomo już, że w meczach o ćwierćfinałach Dyjas i Kulczycki spotka się z Yutą Tanaką i Hiroto Shinozuką z Japonii, a Dyjas i Bajor z Lee Ho Ching i Ho Kwan Kit z Hongkongu.

Dodaj komentarz