You are currently viewing Alan Kulczycki pokonał Michała Gawlasa w finale zawodów we Władysławowie

Alan Kulczycki pokonał Michała Gawlasa w finale zawodów we Władysławowie

Występujący ostatnio w Poltarex Pogoni Lębork, a teraz w Sokołowie SA Jarosław, Alan Kulczycki pokonał Michała Gawlasa z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki 4:0 w finale zawodów juniorów, które odbyły się na zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu we Władysławowie.

3 miejsce zajął Dawid Michna z Energi Manekina Toruń, który wygrał z Patrykiem Bieleckim z ZKS Palmiarnia Zielona Góra 4:2.

W półfinałach Alan Kulczycki (rocznik 2006) wygrał z Dawidem Michną (2005) 4:3, a Michał Gawlas (2005) pokonał Patryka Bieleckiego (2004) 4:1.

Wyniki ćwierćfinałów: Alan Kulczycki – Rafał Formela 4:3, Dawid Michna – Mateusz Żelengowski 4:1, Michał Gawlas – Marcel Błaszczyk 4:1, Patryk Bielecki – Michał Wandachowicz 4:0.

Na 5 miejscu w turnieju uplasował się Marcel Błaszczyk, 6 był Rafal Formela, 7 Mateusz Żelengowski i 8 Michal Wandachowicz. W spotkaniach o pozycje 5-8 Rafał Formela wygrał z Mateuszem Żelengowskim 4:3, a Marcel Błaszczyk pokonał Michała Wandachowicza 4:1. w meczach – odpowiednio – o pozycje 5-6 i 7-8 Marcel Błaszczyk ograł Rafała Formelę 4:1, a Mateusz Żelengowski – Michała Wandachowicza 4:1.

W rywalizacji kadetów we Władysławowie triumfował Patryk Żyworonek, który wyprzedził Mateusza Sakowicza, Samuela Michnę i Aleksa Pakułę.

Dodaj komentarz