You are currently viewing Mistrzowski mecz na inaugurację LOTTO Superligi

Mistrzowski mecz na inaugurację LOTTO Superligi

Wicemistrz Polski kontra Mistrz Polski, czyli LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz zagra z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki 7 września (g. 18:00) w pierwszym meczu nowego sezonu LOTTO Superligi.

Zaczynamy od sezon od prawdziwej „bomby” sportowej, bowiem zmierzą się dwa najlepsze kluby rozgrywek 2021/22 – LOTTO Polski Cukier Gwiazda i Dartom Bogoria. Na prośbę gości spotkanie odbędzie się w Bydgoszczy – mówi Zbigniew Leszczyński, prezes LOTTO Superligi.

Bydgoski zespół rozegra awansem dwa mecze LOTTO Superligi, bowiem w terminie 10-11 września będzie rywalizować w chorwackim Varażdinie w turnieju 1 rundy grupowej Pucharu Europy.

– 7 września zagramy z Dartomem Bogorią, a 8 września podejmiemy beniaminka Palmiarnię Zielona Góra. Następnego dnia udajemy się do Chorwacji, gdzie chcemy powalczyć o awans do 2 rundy grupowej, już z udziałem klubów, które odpadną z Ligi Mistrzów – powiedział Zbigniew Leszczyński, prezes i menedżer LOTTO Polski Cukier Gwiazdy.

Wicemistrza Polski czeka bardzo pracowity początek września.

4 września powalczymy w turnieju towarzyskim Final 4 podczas organizowanego przez PZTS Pingpongowego PGE Narodowego w Warszawie z Dartomem Bogorią, Dekorglassem Działdowo i AZS AWFiS Balta Gdańsk. Natomiast 6 września jeden z naszych zawodników wystąpi w zawodach dla klubów LOTTO Superligi – LOTTO TOP 16 w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku – dodał Zbigniew Leszczyński, wiceprezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

W składzie bydgoskiej Gwiazdy na początku sezonu będzie pięciu zawodników: Artur Grela, Vladislav Ursu, Kang Dongsoo, Carlos Caballero i Michał Murawski.

Pozostałe mecze 1 i 2 kolejki LOTTO Superligi odbędą się 9 i 11 września.

Dodaj komentarz