You are currently viewing Kubik i Kulczycki w finale debla, a Gionis w półfinale singla WTT Feeder!

Kubik i Kulczycki w finale debla, a Gionis w półfinale singla WTT Feeder!

Maciej Kubik i Samuel Kulczycki odnieśli 2 zwycięstwa bez straty seta i w piątek zagrają w finale zawodów World Table Tennis Feeder w Dusseldorfie. W półfinale singla jest Grek Panagiotis Gionis.
W czwartkowych spotkaniach deblowych Polacy wręcz rozgromili swoich rywali, najpierw w ćwierćfinale Mołdawian Vladislava Ursu i Andreia Putunticę 3:0 (9,6,2), a następnie w półfinale tajwański duet Liao Cheng-Ting/Chen Chien-An 3:0 (4,5,8).
O tytuł w niemieckich zawodach Maciej Kubik i Samuel Kulczycki zagrają z zawodnikami gospodarzy Cedricem Meissnerem i Kilianem Ortem.
W mikście Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn przegrali w ćwierćfinale z Cho Daeseong/Lee Zion (Korea Połud.) 2:3 (-9,16,-7,9,-7).
Bardzo dobrze w WTT Feeder spisuje się także Panagiotis Gionis. Dzisiaj pokonał zdecydowanie Słoweńca Deni Kożula 4:0 (7,9,910) i Egipcjanina Omara Assara 4:0 (9,5,9,4).
W 1/2 finału grecki pingpongista zmierzy się ze słynnym Niemcem Dimitrijem Ovtcharovem. Wczoraj bardzo bliski wyeliminowania jednego z najlepszych tenisistów stołowych na świecie był inny gracz LOTTO Superligi Mołdawianin Vladislav Ursu.

Dodaj komentarz