You are currently viewing Niemcy zwracają uwagę na Panagiotisa Gionisa

Niemcy zwracają uwagę na Panagiotisa Gionisa

W czwartek, 1 grudnia (18:30) Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki rozegra pierwszy z kluczowych meczów grupowych Ligi Mistrzów. Rywalem Borussia Düsseldorf. Rewanż w Niemczech 16 grudnia. Dekorglass Działdowo zmierzy się w decydującym, rewanżowym meczu z TTC Neu Ulm 13 grudnia.

Do jutrzejszego spotkania Dartom Bogoria, trenowana przez Tomasza Redzimskiego, przystąpi w 5-osobowym składzie: Miłosz Redzimski, Marek Badowski, Panagiotis Gionis, Jacek Mitas, Michał Gawlas. W awizowanym składzie Borussii są Timo Boll, Anton Källberg, Dang Qiu i Kay Stumper, chociaż dwaj ostatni nie grali ze względów zdrowotnych w niedawnym spotkaniu Bundesligi. Z konieczności wystąpił trener Danny Heister.

Zawodnicy niemieckiego klubu zwracają uwagę na Panagiotisa Gionisa, który kilka lat temu grał w Borussii. Podkreślają, że bardzo dobrze zagrał w WTT Feeder w Düsseldorfie, gdzie osiągnął półfinał, dodając, iż wrócił do wysokiej formy po 6-miesięcznej kontuzji ścięgna Achillesa.

Panos jest zawsze niebezpiecznym graczem. Ma tak duże doświadczenie, że nasi zawodnicy muszą być bardzo ostrożni – mówi menedżer Andreas Preuss.

Niemcy pilnie obserwowali zespół Dartomu Bogorii, co potwierdzają słowa Danny’ego Heistera.

– Z naszych informacji wynika, że Koreańczyków (An Jaehyun, Jang Seongil) i Japończyka (Hiroto Shinozuka) nie ma w Polsce. Jeśli tak jest, zwycięstwo jest dla nas koniecznością.

W LOTTO Superlidze broniący tytułu Dartom Bogoria zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 24 punktów (8 zwycięstw, 1 porażka). Traci 5 pkt do Dekorglassu Działdowo, ale ma jedno spotkanie mniej rozegrane.

W I rundzie zespół z podwarszawskiego Grodziska Maz. spotka się jeszcze z Akademią Zamojską Zamość 19 grudnia, Palmiarnią Zielona Góra 22 grudnia, Olimpią Unią Grudziądz 4 stycznia, Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów 8 stycznia.

Dodaj komentarz