You are currently viewing WTT Feeder: Xu Yingbin rywalem Miłosza Redzimskiego w Doha

WTT Feeder: Xu Yingbin rywalem Miłosza Redzimskiego w Doha

Zajmujący 123 miejsce w rankingu światowym Chińczyk Xu Yingbin będzie rywalem 244 na liście ITTF Miłosza Redzimskiego w 1 rundzie World Table Tennis Feeder w Doha.

Zwycięzca pojedynku spotka się w 1/16 finału z pingpongistą z Korei Południowej – Lee Hoyunem lub An Jaehyunem. Drugi z wymienionych jest brązowym medalistą Indywidualnych Mistrzostw Świata w 2019 roku.

An Jaegyun obecnie jest kolegą klubowym Miłosza Redzimskiego z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki, a wcześniej był w kadrze Polskiego Cukru Gwiazdy Bydgoszcz. W polskiej LOTTO Superlidze jeszcze nie zadebiutował.

Z innym Koreańczykiem Lee Jungmokiem w ostatniej rundzie eliminacji przegrał Artur Grela z Polskiego Cukru Gwiazdy 1:3 (2:11, 11:5, 9:11, 12:14).

W 1 rundzie turnieju w Katarze, poza Miłoszem Redzimskim, wystąpią także zawodnicy z naszej superligi: Lam Siu Hang (Hongkong/Polski Cukier Gwiazda) – Lee Jungmok, Kang Dongsoo (Korea Płd./Polski Cukier Gwiazda) – Vladislav Zakharov (Kazachstan), Navid Shams (Iran/Palmiarnia Zielona Góra) – Darius Movileanu (Rumunia).

W grze mieszanej Miłosz Redzimski i Anna Węgrzyn zmierzą się w 1/8 finału z parą Zhang Wangling (Singapur)/Borgar Haug (Norwegia).

Dodaj komentarz