You are currently viewing Patryk Jendrzejewski: „Pracowity okres dla juniorów z LOTTO Superligi”

Patryk Jendrzejewski: „Pracowity okres dla juniorów z LOTTO Superligi”

„To będzie pracowity okres dla kilku juniorów z klubów LOTTO Superligi, których czekają starty międzynarodowe w turniejach WTT oraz Mistrzostwach Europy U-21” – mówi Patryk Jendrzejewski, trener młodzieżowej reprezentacji Polski tenisistów stołowych.

W dniach 31 marca – 2 kwietnia w hali Centralnego Ośrodku Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie rozgrywany będzie prestiżowy turniej dla singlistów World Table Tennis Youth Contender.

W gronie powołanych jest pięciu zawodników z LOTTO Superligi: Miłosz Redzimski i Michał Gawlas z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki, Alan Kulczycki z Oxynetu Jarosław, Mateusz Zalewski i Mateusz Żelengowski z Palmiarni Zielona Góra – powiedział trener Patryk Jendrzejewski.

Przedstawicieli LOTTO Superligi nie zabraknie też w Mistrzostwach Europy U21 w Sarajewie (5-9 kwietnia), ale ETTU nie potwierdziła jeszcze ostatecznych list startowych.

W kwietniu nasi pingpongiści zagrają także w turniejach WTT Youth Star Contender w Czarnogórze oraz WTT Youth Contender we Francji i Belgii, a do tego dojdą ostatnie kolejki Grupy Mistrzowskiej i Spadkowej LOTTO Superligi, jak również ćwierćfinały play-off – dodał szkoleniowiec współpracujący z Tomaszem Krzeszewskim, głównym trenerem kadry narodowej seniorów.

Dla juniorów najważniejszą imprezą pierwszej części roku będą Mistrzostwa Europy U-19 w Gliwicach w dniach 14-23 lipca.

Dodaj komentarz