You are currently viewing Dartom Bogoria – TTC Neu Ulm w nowym terminie na prośbę Ovtcharova

Dartom Bogoria – TTC Neu Ulm w nowym terminie na prośbę Ovtcharova

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki czeka na wyłonienie drugiego rywala w II rundzie grupowej Ligi Mistrzów, ale już wiadomo, że spotkanie z TTC Neu Ulm rozegrane zostanie w nowym terminie.

W 1 kolejce pauzujemy, bowiem zagra TTC Neu Ulm z najlepszą drużyną jednej z grup I rundy. Natomiast w 2 kolejce w terminie 13-15 października mieliśmy zmierzyć się z TTC Neu Ulm. Na prośbę niemieckiego zawodnika Dimitrija Ovtcharova to spotkanie zostanie przełożone prawdopodobnie na listopad – mówi Tomasz Redzimski, trener Dartomu Bogorii.

To oznacza, że sezon 2023/24 w Lidze Mistrzów zespół z Grodziska Mazowieckiego zacznie od 3 kolejki (17-19 października).

TTC Neu Ulm jest bardzo silnym klubem, z wieloma pingpongistami klasy światowej w składzie. Patrząc na zawodników zgłoszonych do I fazy Ligi Mistrzów, jestem przekonany, że drugi przeciwnik też będzie mocny. Nie zmienia to faktu, że naszym celem jest miejsce w dwójce i dalsza gra w pucharach, oczywiście marzeniem Final Four LM – przyznał szkoleniowiec Mistrzów Polski.

Ciekawie wygląda sytuacja z TTC Neu Ulm, bowiem wskutek konfliktu z władzami niemieckiego tenisa stołowego, ten zespół gra tylko w Lidze Mistrzów, a nie ma go w 1 czy 2 Bundeslidze.

Od II rundy Ligi Mistrzów wystąpi także Dekorglass Działdowo, a od I rundy Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz i Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów.

W szerokiej kadrze TTC Neu Ulm są m.in. dwaj zawodnicy Oxynetu Jarosław zgłoszeni do LOTTO Superligi – Ukrainiec Jaroslav Zhmudenko i Nigeryjczyk Quadri Aruna.