You are currently viewing Miłosz Redzimski najlepszy w Varażdinie!

Miłosz Redzimski najlepszy w Varażdinie!

Kolejny fantastyczny międzynarodowy start Miłosza Redzimskiego z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Po srebrnym medalu w WTT Youth Contender w słoweńskim Otocec, dziś zdobył złoto w U-19 w zawodach tej samej rangi w Varażdinie.

Miłosz Redzimski, który za kilka dni będzie obchodził 17 urodziny, nie miał sobie równych w Chorwacji. Nie tylko zrewanżował się Gil Minseokowi za finałową porażkę w Otocec, ale też ponownie pokonał – tym razem w decydującym pojedynku – innego Koreańczyka (swojego byłego kolegę klubowego) Jang Seongila.

W sobotnich eliminacjach wygrał z Chorwatem Borną Petkiem 3:0, Kanadyjczykiem Kennym Ly 3:0, Kolumbijczykiem Juanem Jimenezem 3:0.

Natomiast w niedzielę od rana do wieczora triumfował aż 6-krotnie: z Ukraińcem Mykytą Zavadą 3:0, Kanadyjczykiem Simeonem Martinem 3:0, Koreańczykiem Kwok Hyunem 3:0 (1/8 finału), Japończykiem Kową Nakamurą z Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów 3:0 (ćwierćfinał) i Koreańczykiem Gil Minseokiem 3:0 (półfinał).

W finale rywalizował Koreańczykiem Jang Seongilem i zwyciężył 3:1 (11:7, 5:11, 14:12, 11:8).

Kilka dni wcześniej Miłosz Redzimski wygrał 7 z 8 meczów, w tym z rozstawionym z jedynką Tajwańczykiem Chang Yu-Anem 3:0 w WTT Youth Contender w Otocec. W finale przegrał z Gil Minseokiem 2:3.