You are currently viewing Nowy Team LOTTO Superligi – dla klubów i kibiców!

Nowy Team LOTTO Superligi – dla klubów i kibiców!

„Mamy wiele pomysłów na rozwój organizacyjno-sportowy LOTTO Superligi i naszej pięknej dyscypliny sportu, jaką jest tenis stołowy. Pracujemy z myślą o klubach i kibicach” – mówią przedstawiciele Teamu LOTTO Superligi, jednej z najlepszych lig europejskich.

Prezesem LOTTO Superligi jest Zbigniew Leszczyński, a w Radzie Nadzorczej pracują Dariusz Szumacher, Piotr Anchim i Maciej Glijer.

– Zależy nam, aby LOTTO Superliga zmieniała się pod każdym względem na lepsze, aby rosła w siłę, a tenis stołowy był sportem, o którym na co dzień rozmawiają kibice i piszą media lokalne, regionalne i ogólnopolskie – mówi Piotr Anchim,

Nowym administratorem strony internetowej został Marcin Domalewski, grafikiem komputerowym Paweł Jabłoński, a z kolei audytem i pomocą klubom w działaniach będzie zajmował się Krzysztof Kurlenda.

Piotr Anchim będzie koordynować pracę zespołu, wyznaczać nowe cele i zadania.

– Chcemy wzmocnić superligowe rozgrywki za sprawą nowych partnerów. Te wszystkie działania wpłynęłyby na pozycję LOTTO Superligi w rankingu polskich lig sportowych – zakończył Anchim, ściśle współpracujący z prezesem LOTTO Superligi Zbigniewem Leszczyńskim i prezesem PZTS Dariuszem Szumacherem.