You are currently viewing AZS AWFiS Balta wciąż bez Fan Shengpenga

AZS AWFiS Balta wciąż bez Fan Shengpenga

Z Mistrzem i Wicemistrzem Polski zagra AZS AWFiS Balta w najbliższych meczach LOTTO Superligi. Gdańszczanie wciąż czekają na debiut Chińczyka Fan Shengpenga, 3-krotnego medalisty Mistrzostw Świata Juniorów z 2012 roku.

– Gramy dotychczasowym składem, bez Fan Shengpenga i pozostałych Chińczyków – mówi Bartosz Gajek, trener-menedżer AZS AWFiS Balta.

Dotychczas w ekipie z Gdańska wystąpili: Portugalczyk Diogo Carvalho 4-2 w singlu, Koreańczyk Kim Donghyun 4-2, Grek Georgios Stamatouros 1-3, Szymon Malicki 1-3, Tomasz Tomaszuk 0-2.

Prowadzony przez Bartosza Gajka zespół podejmie w piątek, 17 listopada Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki, a w niedzielę, 19 listopada spotka się na wyjeździe z Dekorglassem Działdowo.

– Poprzeczka będzie bardzo wysoko zawieszona. Docenimy każdy wywalczony punkt, gdyż będzie się on liczył w końcowym układzie tabeli. Chcemy walczyć o każda piłeczkę, być świadomi swoich silnych stron, stabilni, waleczni i nieugięci oraz wspierających się wzajemnie. Zobaczymy jak to nam wyjdzie – powiedział Bartosz Gajek.

Gdańszczanie zajmuję 8 miejsce w LOTTO Superlidze z dorobkiem 9 punktów. Wygrali 3 spotkania i tyle samo przegrali.

– Do tej pory jak przegrywaliśmy to 0:3 albo 1:3, dlatego każdy punkt jest ważny – zaznaczył menedżer.