You are currently viewing WTT Feeder: Jakub Dyjas i Miłosz Redzimski w półfinale gry deblowej

WTT Feeder: Jakub Dyjas i Miłosz Redzimski w półfinale gry deblowej

Polacy lepsi od Chińczyków i są już w półfinale WTT Feeder w Otocec. W ćwierćfinale gry podwójnej Jakub Dyjas (Dekorglass Działdowo) i Miłosz Redzimski (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) pokonali Xu Haidonga i Sun Wena 3:0 (6, 6, 9).

Nie doszło z kolei do meczu w 1/4 finału Samuela Kulczyckiego i Macieja Kubika z Włochami Johnem Oyebode i Carlo Rossim.

– Ze względu na kłopoty zdrowotne Samuela Kulczyckiego, nasi reprezentanci musieli oddać spotkanie walkowerem. Po powrocie do Polski, Samuela czekają badania w COMS-ie. Niestety nie zagra też w WTT Feeder w Dusseldorfie – mówi Stefan Dryszel, dyrektor sportowy Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Natomiast w ćwierćfinale miksta Miłosz Redzimski i Zuzanna Wielgos przegrali z Chińczykami Cao Wei/Li Yake 1:3 (-8, -4, 9, -9).

W grze pojedynczej Maciej Kubik wygrał w 1/16 finału z Niemcem Cedricem Meissnerem 3:1 (-7, 6, 9, 11), a w 1/8 finału przegrał z Francuzem Alexandre Cassin 2:3 (-7, 11, -9, 8, -7).

W 1/16 finału Miłosz Redzimski uległ Andrejowi Gacinie (Oxynet Jarosław) 0:3 (-7, -7, -8), a Chorwat następnie poniósł porażkę z Austriakiem Robertem Gardosem 2:3 (5, -10, 7, -10, -3).

W meczu zawodników z LOTTO Superligi, w 1/16 finału Włoch Matteo Mutti (Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz) wygrał z Japończykim Takuyą Jinem (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 3:1 i w 1/8 finału przegrał z Rumunem Ovidiu Ionescu 0:3 (-8, -2, -5).