You are currently viewing Ekspresowe zwycięstwo Dartomu Bogorii w Lidze Mistrzów

Ekspresowe zwycięstwo Dartomu Bogorii w Lidze Mistrzów

W bardzo dobrej formie są tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki, którzy w piątek wieczorem pokonali na wyjeździe HB Ostrov Havlíčkův Brod 3:0 w Lidze Mistrzów.

Punkty zdobyli Jin Takuya, Panagiotis Gionis i Marek Badowski. Tym razem w składzie nie było Miłosza Redzimskiego, który dzisiaj zdobył brązowy medal w deblu (z Keishim Hagiharą) w Mistrzostwach Świata Juniorów w słoweńskiej Novej Goricy.

Jin Takuya pokonał Tomasa Treglera 3:2 i 6-0 w ostatnim secie, Panos Gionis wygrał z Davidem Reitspiesem 3:1 i Marek Badowski ze swoim byłym kolegą klubowym Pavlem Siruckiem 3:0.

Wcześniej w swojej hali Dartom Bogoria triumfował w spotkaniu z rywalami z Czech 3:1 i w setach 10-5.

W grupie B podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego przegrali także minimalnie z TTC Neu-Ulm 2:3, chociaż mieli szansę nawet na zwycięstwo 3:0.

Rewanż w Niemczech 17 grudnia przesądzi o tym, która drużyna awansuje do Final Four.

HB Ostrov Havlíčkův Brod – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 0:3
Tomáš TREGLER – Jin TAKUYA 2:3 (7,-4,8,-9,-0)
David REITŠPIES – Panagiotis GIONIS 1:3 (-6,-14,7,-7)
Pavel ŠIRUČEK – Marek BADOWSKI 0:3 (-4,-8,-9)