You are currently viewing Puchar Europy i LOTTO Superliga. W czwartek 5 meczów o stawkę!

Puchar Europy i LOTTO Superliga. W czwartek 5 meczów o stawkę!

To już jutro… Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki lub Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz dołączy do Dekorglassu Działdowo i zdobędzie medal w Pucharze Europy. Bardzo ciekawe mecze obejrzą kibice w LOTTO Superlidze – po dwie w Grupach Mistrzowskiej i Spadkowej.

Rok temu kluby Dartom Bogoria i Polski Cukier Gwiazda także spotkały się w ćwierćfinale Pucharu Europy. Wtedy triumfował zespół z Mazowsza 3:2 i 3:1.

Teraz rywalizację o półfinał lepiej zaczęli tenisiści stołowi drużyny z Bydgoszczy, którzy w swojej hali wygrali 3:2. Znakomicie zagrał Vladislav Ursu, który pokonał Panagiotisa Gionisa i Marka Badowskiego po 3:0. W ostatniej grze Taku Takakiwa zwyciężył Panosa Gionisa 3:2.

Punkty dla Dartomu Bogorii zdobyli: Marek Badowski i Miłosz Redzimski.

O ile gospodarze prawdopodobnie wystąpią w tym samym składzie, o tyle bydgoszczanie mogą zastąpić Artura Grelę Leonardo Muttim.

Dekorglass Działdowo, finalista poprzedniego sezonu PE i pewny medalu w obecnych rozgrywkach, w czwartek w LOTTO Superlidze spotka się z Olimpią-Unią Grudziądz.

W Grupie Spadkowej najciekawszy będzie mecz Akademia Zamojska Zamość – Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów. Obydwa kluby są kandydatami do awansu do play-off, a to spotkanie może być decydujące, mimo że pozostanie jeszcze kilka serii gier

Terminarz

Puchar Europy, ćwierćfinał
08.02, 18:30 Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (pierwszy mecz 2:3)

LOTTO Superliga

Grupa Mistrzowska
08.02, 18:00 Dekorglass Działdowo – Olimpia-Unia Grudziądz
08.02, 18:00 Petralana TTS Polonia Bytom – SBR Dojlidy Białystok

Grupa Spadkowa
08.02, 17:00 Oxynet Jarosław – Palmiarnia Zielona Góra
08.02, 18:00 Akademia Zamojska Zamość – Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów