You are currently viewing Redzimski ze srebrem w Tunezji, a Mutti z brązem w Anglii

Redzimski ze srebrem w Tunezji, a Mutti z brązem w Anglii

Miłosz Redzimski (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Włoch Matteo Mutti (Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz) odnieśli sukcesy w turniejach międzynarodowych.

2-krotny z rzędu Młodzieżowy Mistrz Europy zdobył srebrny medal w singlu w turnieju WTT Youth Star Contender w Tunisie oraz brąz z Mateuszem Zalewskim (Palmiarnia Zielona Góra) w deblu. Z kolei w seniorskim WTT Feeder w Manchesterze po brązowy krążek sięgnęli Matteo Mutti.

Miłosz Redzimski wygrał w 1/8 finału z Irańczykiem Navidem Shamsem (Palmiarnia Zielona Góra) 3:0, w ćwierćfinale z Niemcem Andre Bertelsmeierem 3:0 i półfinale z Koreańczykiem Kim Gaonem 3:2.

W finale reprezentant Polski przegrał z innym południowokoreańskim tenisistą stołowym Oh Junsungiem 0:3.

W półfinale debla Miłosz Redzimski i Mateusz Zalewski ponieśli porażkę z Rumunami Iulianem Chiritą i Andrei Istrate 2:3.

Z kolei w zawodach WTT Feeder w Anglii, w meczu 1/2 finału Matteo Mutti uległ Szwedowi Eliasowi Ranefurowi 0:3.