You are currently viewing Puchar Polski: Global Pharma Orlicz 1924 w finale

Puchar Polski: Global Pharma Orlicz 1924 w finale

Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów wygrał turniej w Wadowicach i awansował do finałowych zawodów Pucharu Polski (11-12 maja). Rywalami brązowych medalistów LOTTO Superligi będą: Piast Poprawa Ostrzeszów, Polmlek OSiR Lidzbark Warmiński i KTS MDC² Park Gliwice.

Zespół Orlicza pokonał Skawę Wadowice i KU AZS Politechnika Rzeszów po 4:0.

Punkty zdobyli: Robert Floras, Piotr Cyrnek i Daniel Bąk po 2 singlu oraz Daniel Bąk/Piotr Cyrnek 2 w grze deblowej.

Znani z superligowych występów Kamil Nalepa, Adrian Więcek i Adrian Spychała poprowadzili Piast Poprawa Ostrzeszów do finałowego turnieju krajowego pucharu.

W Szczecinie wygrali z miejscowym Griffin’s Spin oraz AZS AWFiS Balta II Gdańsk po 4:0.

KTS MDC² Park Gliwice zwyciężył w Słubicach, gdzie rywalami były drużyny: STS Wulmar (gospodarz), KTS Wolbromek, LZS Żywocice. Awans wywalczyli Jarosław Tomicki, Grzegorz Felkel, Jakub Masłowski, Dariusz Steuer.

W Lidzbarku Warmińskim miejscowy Polmlek OSiR pokonał Return Piaseczno 4:0 i Ósemkę Białystok 4:3.