You are currently viewing Polsko-azjatycki skład w Suchedniowie

Polsko-azjatycki skład w Suchedniowie

Trzej Polacy i dwaj Azjaci, tak na dziś wygląda skład jednej z rewelacji poprzedniego sezonu LOTTO Superligi, KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów. „Być może jeszcze kogoś pozyskamy, ale nie możemy tego zagwarantować” – mówi Bartosz Majcher, grający trener-menedżer klubu z województwa świętokrzyskiego.

Beniaminek z Suchedniowa doszedł do ćwierćfinału w rozgrywkach 2021/22, a w walce o medal stoczył bardzo ciekawy dwumecz z LOTTO Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz, późniejszym Wicemistrzem Polski.

Już dawno władze klubu Global Pharma Orlicz 1924 poinformowały, że w nowym składzie znajdą się: jedyny zawodnik z dotychczasowego zespołu Daniel Bąk oraz Robert Floras, Piotr Cyrnek i Japończycy Asuka Machi, Kowa Nakamura.

Rozmawiamy z jeszcze jednym tenisistą stołowym, ale nie wiadomo, czy coś z tego wyjdzie. Może będzie jakiś złoty strzał na koniec, a może pozostaniemy przy obecnej kadrze. Nie chcę niczego przesądzić – przyznał menedżer Bartosz Majcher.

Kibice w Suchedniowie i regionie kieleckim będą emocjonować się nie tylko występami drużyny w LOTTO Superlidze, ale i w europejskich pucharach.

Pierwszy turniej Europe Trophy z naszym udziałem ma się odbyć w terminie 25-27 listopada. Na razie nie znamy szczegółów rywalizacji, bowiem Europejska Unia ETTU przedłużyła czas na zgłoszenia. Jeśli chodzi o nas, specjalnie na Europe Trophy nikogo nie ściągamy. Będą grali ci sami zawodnicy, co w lidze – dodał Majcher.

Dodaj komentarz