You are currently viewing Bartosz Majcher: „Bardzo dobry występ na Łotwie”

Bartosz Majcher: „Bardzo dobry występ na Łotwie”

KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów był zdecydowanie najlepszym zespołem i zasłużenie zajął 1 miejsce w turnieju I rundy Europe Trophy w łotewskiej Kuldydze. „To był nasz bardzo dobry występ, mimo że nie wystąpiliśmy w najsilniejszym składzie” – mówi Bartosz Majcher, grający trener-menedżer drużyny z województwa świętokrzyskiego.

Czołowy zespół LOTTO Superligi pokonał TTC Hercogs (Łotwa) 3:0, ADC Ponta Do Pargo Calheta (Portugalia) 3:1, Tal Tech Sports Club Tallin (Estonia) 3:1, HK Kopavogur (Islandia) 3:0. Punkty zdobywali Robert Floras, Daniel Bąk, Paweł Włodyka, Bartosz Majcher.

Występ naszej drużyny oceniam bardzo wysoko. Byliśmy bardzo zmotywowani i skoncentrowani na zadaniu i awans wywalczyliśmy. Przebrnęliśmy przez cały turniej bez porażki – powiedział Bartosz Majcher.

Analizując poszczególnych rywali, dodał:

– Bardzo dobrze prezentowali się Portugalczycy. Drużyna z Madery awansowała z 2 pozycji po zwycięstwie z Estończykami 3:1. Wszystkie pojedynki kończyły się w 5 setach. Z kolei na niższym poziomie były kluby z Łotwy i Islandii.

Ekipa z Madery zapowiadała, że będzie chciała kolejną rundę – w terminie 27-29 stycznia – zorganizować u siebie – przyznał Bartosz Majcher.

Podsumowując organizację zawodów na Łotwie, podkreślił:

– Nota również jest wysoka. Do hali nie można było mieć żadnych zastrzeżeń, podobnie jak do zakwaterowania. Ze wszystkich meczów realizowana była transmisja w internecie. Kibiców może nie było aż tylu, ilu przychodzi na nasze mecze w LOTTO Superlidze, ale za to bardzo głośno wspierali swoją drużynę i oklaskiwali długie wymiany. Pojawiła się również grupka kibiców estońskiego zespołu – zaznaczył grający menedżer.

W tym sezonie w kontynentalnych zmaganiach z sukcesami uczestniczą także LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz w Pucharze Europy, Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki i Dekorglass Działdowo w Lidze Mistrzów.

Dodaj komentarz