You are currently viewing WTT Feeder w Dusseldorfie: We wtorek początek turnieju

WTT Feeder w Dusseldorfie: We wtorek początek turnieju

Maciej Kubik, Samuel Kulczycki, Koreańczyk Kang Dongsoo, Grek Panagiotis Gionis, Hindus Fidel Suravajjula to tylko niektórzy z tenisistów stołowych, którzy zagrają w turnieju WTT Feeder w Dusseldorfie (22-25 listopada). Najwyżej rozstawiony z zawodach jest Niemiec Dimitrij Ovtcharov.

W eliminacjach wystąpią m.in.: w singlu – Miłosz Redzimski, Ukrainiec Yaroslav Zhmudenko, Mołdawianin Vladislav Ursu i Hiszpan Carlos Caballero.

W 1 rundzie Carlos Caballero spotka się z Luksemburczykiem Ericem Glodem, Vladislav Ursu ze Słoweńcem Peterem Hribarem, a 2 rundzie już wiadomo, że Miłosz Redzimski będzie rywalizować z Kazachem Timofeyem Gerassimenko i Yaroslav Zhmudenko z Mołdawianinem Andreiem Putunticą albo Francuzem Joe Seyfriedem.

W deblu w turnieju głównym są Samuel Kulczycki/Maciej Kubik, a w kwalifikacjach Fidel Suravajjula/Jeet Chandra oraz Vladislav Ursu/Andrei Putuntica. Hindusi spotkają się z Argentyńczykiem Gastonem Alto/Francisco Sanchi, a Mołdawianie z Włochami Jordym Piccolinem i Johnem Oyebode.

W turnieju gry mieszanej są z rozstawienia Samuel Kulczycki/Katarzyna Węgrzyn.

Dodaj komentarz