You are currently viewing WTT Star Contender: Woojin i Aruna wysoko rozstawieni

WTT Star Contender: Woojin i Aruna wysoko rozstawieni

Koreańczyk Jang Woojin (KS Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz) został rozstawiony z numerem 4, a Nigeryjczyk Quadri Aruna (KSTS Oxynet Jarosław) z nr 6 w rozpoczynającym się we wtorek turnieju WTT Star Contender Goa w Indiach. Pula nagród wynosi 250 000 dolarów.

W zawodach głównych są także inni tenisiści stołowi z klubów LOTTO Superligi: srebrny medalista TOP 16 Szwed Truls Moregard, Egipcjanin Omar Assar i Tajwańczyk Kao Cheng-Jui (wszyscy Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz) oraz Chorwat Andrej Gacina i Słowak Lubomir Pistej (obaj Oxynet Jarosław).

W eliminacjach wystąpi Koreańczyk Park Gyuhyeon z Olimpii-Unii Grudziądz. Rozpocznie rywalizację od 2 rundy i zmierzy się z Finem Benedekiem Olahem.

W deblu wystartują – nr 6 Truls Moregard/Kristian Karlsson i 8 Kao Cheng-Jui/Chuang Chih-Yuan, a w eliminacjach Park Gyuhyeon z rodakiem Oh Junsungiem z Pontoise Cergy.

W mikście z trójką rozstawieni są Jang Woojin/Jeon Jihee, a zagrają także m.in. Truls Moregard/Christina Kallberg i Lubomir Pistej/Barbora Balazova.

Z kolei w tym czasie kilku reprezentantów Polski, m.in. Miłosz Redzimski (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Mateusz Zalewski (Palmiarnia Zielona Góra) walczyć będą w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy U21 w macedońskim Skopje.